Tinginiaujant galima nuveikti kažką labai įdomaus

Kągi, atostogos – na, jos pasibaigė prieš dvi savaites, bet aš jau dvi savaites dar negaliu pereiti prie darbinio režimo. Tinginiauju.

Gal kad tie orai pagaliau pasidarė tokie vasariški, kad visiškai nesinori sėdėti nuo ryto iki vakaro ant pabodusios kėdės ir vėpsoti į kompiuterio ekraną..?
O gal todėl, kad liko tik viena savaitė iki to laiko, kai aš jau vėl tapsiu ištekėjusia moterimi ir šiame praeinančiame etape tiesiog nebenoriu nieko veikti..?
Šiandien atvyko mano vyro vaikai. Paklausus, ar nori valgyti, pareiškė, kad jie jau dvi dienas pietus valgo „hesburgeryje“, todėl namuose tikrai nieko nenorės – valio, man net gaminti papildomai nereikės! Aišku, nejuokinga tai…
Žodžiu, šiandien aš tingėjimo režime ir dar nesiruošiu iš jo išeiti, svajoju apie ilgas ilgas atostogas (o mintys materializuojasi), daug gražaus laiko sau bei savo pomėgiams. Šiuo metu vienas tų pomėgių yra rašymas – gal todėl iš to tingėjimo „netyčia“ paėmiau interviu iš vienos labai įdomios moters, viską gražiai sutvarkiau, surašiau ir (gal vėl „netyčia“) nusiunčiau į vieno lietuviško portalo redakciją. Pažadėjo publikuoti.
Matote, neturint, ką veikti, galima prisigalvoti tikrai įdomių užsiėmimų. Juk ir šitą tinklaraštį susikūriau tada, kai vieną dieną darbe visiškai neturėjau, kuo užsiimt. Svarbu tik nepasinert į visokius online žaidimus, serialus, ir panašius reikalus, kurie visą tavo tinginiavimo laiką tiesiog susiurbia į save ir tau nepalieka nei noro, nei jėgų, nei sugebėjimų kažką kurti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *