Ir ko žmonės ieško tame FB?

{Jurgita}

Šiandien laisvadienis, šiokia tokia šventė (Žolinės), o mano galva pavargusi nuo rašymo apie kelioninius lagaminus ir keramines čerpes 🙂 Tik nesupraskite, kad skundžiuosi – ne, rašyti man patinka. Taip patinka, kad net ir per šventes rašau. Šis įrašas tegul bus tiesiog lengvas, šiek tiek humoristinis pasidalinimas apie tai, ko galima rasti visiems puikiai pažįstamame facebook’e.

Paskutiniu metu nemažai laiko praleidžiu būtent FB. Dalį to laiko bendrauju rimtomis „rašybinėmis“ temomis, o dalį  – tiesiog ieškau įdomių idėjų, gražių nuotraukų ir pan. Pati retai užkalbinu nepažįstamus žmones, bet mane jie kalbinti mėgsta. 

Apie ką jie nori bendrauti? Na, dalis jų vis siūlo bendradarbiavimą su pasaulinio lygio sparčiai augančiomis kompanijomis. Jau supratote? Taip, tai tinklinis marketingas. Tikrai nesu nusiteikusi prieš, naudoju kai kuriuos produktus, juos myliu ir nekeisčiau jų į parduotuvinius. Tik su visais bendradarbiauti nespėčiau, todėl paprastai nereaguoju niekaip.

Nežinau, kodėl, bet paskutiniu laiku labai padažnėjo žinučių iš moterų ir merginų, kurios labai nori žinoti mano amžių. Mano FB profilis yra viešas, jame galima pamatyti tiek mano gimimo datą, tiek kad esu ištekėjusi, tiek kad turiu sūnų, katę, akvariumą ir t. t. Gerai, gal ne visi moka tuo FB naudotis… Jei parašau, kad man 36 ir paklausiu, kuo mano amžius gali jai pasitarnauti – klausinėtoja dingsta. Taigi, faktas, kad dabar jau ir į tokias žinutes nebereaguoju.

Dar yra tam tikri žmonės, kuriems patinka siuntinėti į messenger’į visokius paveiksliukus, nuorodas į straipsnius ar video. Nežinau, kokiu tikslu jie tai daro. Kartą vienos moteriškės apie tai paklausiau ir ji iškart mane išmetė iš draugų… Dabar nebeklausinėju. Jei kažkas per daug įsijaučia ir užkemša mano messenger’į paveiksliukais bei nuorodomis, būna, kad net ištrinu iš kontaktų pati.

Niekaip nesuprantu „mojavimo“. Būna, kad kažkoks FB draugas ar draugė ima „mojuoti“. Jei „atmojuoju“ atgal, man vėl „mojuoja“… Ką aš žinau… 🙂

Bet labiausiai man patinka tokia „standartinė“ žinutė, kurią mėgsta siuntinėti vyrai. Ji atrodo taip: „lbs, kvk“. Patikėkite, aš žinau, kaip išsišifruoja šitas priebalsių kratinys. Tiesiog kartais užėjus sarkastiškai pašiepiančioms nuotaikoms imu ir atsiliepiu kokiu nors „gl lv rš str“, „mks fkm“ ar pan. Šifruokitės, jei norite 🙂 Arba į žinutę „Labas, ieškau draugės/meilužės“ atsiliepiu „Labas, šiuo metu laisvų draugių/meilužių neturiu. Pabandykite kreiptis kitur.“ Beje, meilužių pas mane ieškojo ne tik vyrai. Moterims taip pat neturėjau nieko pasiūlyti 🙂

Na, o dabar įrašo pabaigai. Kartais tikrai pagalvoju, jog nesuprantu kai kurių FB bendravimo taisyklių. Aišku, žmonių tenai yra visokių. Nemažai jų ieško „patys nežino ko“ arba nori, kad kažkas kitas už juos tą surastų. Tačiau toj makalynėj atsiranda ir labai naudingų kontaktų, naudingos informacijos bei bendravimo.

Kokį įdomiausią pasiūlymą esate gavę Jūs?

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *